PORSLINSFÖREMÅL, 4 st, Kina, 1800-/1900-tal.

493339. PORSLINSFÖREMÅL, 4 st, Kina, 1800-/1900-tal.

Tekanna, rökelsekar, sked och fat. Polykrom dekor samt blå dekor. Tekannans höjd ca 9. Rökelsekarets höjd ca 6 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 324