Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
MARIE-LOUISE EKMAN. Filmaffisch Göteborg International Film Festival 2004, färglitografi signerad och numrerad 44/100.
49327. MARIE-LOUISE EKMAN. Filmaffisch Göteborg International Film Festival 2004, färglitografi signerad och numrerad 44/100.
Bladstorlek 70 x 46 cm.
Oramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
Bladstorlek 70 x 46 cm.
Oramad.
Göteborgs Auktionsverk
3 094