LARS ÖSTERLIN. Porten, färglitografi nr 166/200, Signerad.

493259. LARS ÖSTERLIN. Porten, färglitografi nr 166/200, Signerad.

Bladmått 80x55 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 80x55 cm, oramad.

Antal besök: 2 757