SKOLKARTA, "Norden 1718-1815", Bengtsons litogr. A.-B., Stockholm, 1900-talets mitt.

493247. SKOLKARTA, "Norden 1718-1815", Bengtsons litogr. A.-B., Stockholm, 1900-talets mitt.

Totalhöjd 159 cm.
Totallängd 127 cm.

Bruksslitage, veck och revor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalhöjd 159 cm.
Totallängd 127 cm.

Bruksslitage, veck och revor.

Antal besök: 1 059