SÄNGBORD SAMT STOLAR, 2 par, vitmålade, 1900-talets första hälft.

493213. SÄNGBORD SAMT STOLAR, 2 par, vitmålade, 1900-talets första hälft.

Skåpens längd 40, bredd 40, höjd 73 cm.

Stora färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stora färgslitage.

Antal besök: 393