MOCCASERVIS, 15 delar, stengods, Syco Keramik, 1900-talets mitt.

493211. MOCCASERVIS, 15 delar, stengods, Syco Keramik, 1900-talets mitt.

6 st koppar med fat.
1 sockerskål
1 kaffekanna, höjd ca 21 cm
1 mjölkkanna.

Bruksslitage, kaffekannan med en liten nagg på pipen.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st koppar med fat.
1 sockerskål
1 kaffekanna, höjd ca 21 cm
1 mjölkkanna.

Antal besök: 2 723