KLAFFBORD, björk, Karl-Johan, 18/1900-tal.

493184. KLAFFBORD, björk, Karl-Johan, 18/1900-tal.

Fot med delvis inta70x90 cm exklusive klaffar. Höjd 73 cm. Klaffar 20 cm/styck.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 449