BRUNO LILJEFORS (1860-1939). Måsfåglar. Olja på pannå.

493183. BRUNO LILJEFORS (1860-1939). Måsfåglar. Olja på pannå.

Signerad och daterad Bruno Liljefors -37. 32 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 160