SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

493171. SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

Fanerat med teak. Största bordets längd 49. Bredd 36. Höjd 48 cm.

Bruksslitage. Något fläckad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 317