STOP, porslin, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

493116. STOP, porslin, Rörstrand, tidigt 1900-tal.

Dekor med figurscen av tomtar. Lock av tenn. Höjd ca 20 cm.

Spricka med nagg i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spricka med nagg i botten.

Antal besök: 2 071