TAKKRONA, mässing, 1900-tal.

TAKKRONA, mässing, 1900-tal.
493112. TAKKRONA, mässing, 1900-tal.

Höjd ca. 35 cm, diameter ca. 34 cm.
Märkt Erik Jonsson Gelbgjuteri Skara.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 424