SALONGSBORD, fransk rokokostil, 1900-tal.

493054. SALONGSBORD, fransk rokokostil, 1900-tal.

Valnöt. Skuren dekor med voluter och blommor.
86 x 55 cm, höjd 60 cm.

Bruksslitage, mindre fläckar på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

86 x 55 cm, höjd 60 cm.

Antal besök: 404