VASER KANTON 6 st, porslin,Kina.

492983. VASER KANTON 6 st, porslin,Kina.

Höjd 10-18 cm.

Mindre nagg och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10-18 cm.

Mindre nagg och slitage.

Antal besök: 560