SKÅLAR, vaser samt flakong, 6 delar, glas, Kosta samt Orrefors.

492936. SKÅLAR, vaser samt flakong, 6 delar, glas, Kosta samt Orrefors.

3 skålar Orrefors samt Kosta, diameter 11,5 - 16 cm
Vas Kosta, höjd 11,5 cm
Flakong Kosta, höjd 12,5 cm
Skulptur Orrefors, höjd 13,5 cm.

Smärre slitage samt smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas Kosta, höjd 11,5 cm
Flakong Kosta, höjd 12,5 cm

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 364