3 skålar Orrefors samt Kosta, diameter 11,5 - 16 cm Vas Kosta, höjd 11,5 cm Flakong Kosta, höjd 12,5 cm Skulptur Orrefors, höjd 13,5 cm.
Smärre slitage samt smärre repor.