FIGURER, 2 st, porslin, Lomonosov, USSR, 1900-tal.

492895. FIGURER, 2 st, porslin, Lomonosov, USSR, 1900-tal.

Höjd ca 14-20 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14-20 cm.

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 256