TERRINER OCH TERRINLOCK, flintgods, Gustafsberg och Göteborg.

492826. TERRINER OCH TERRINLOCK, flintgods, Gustafsberg och Göteborg.

3 terriner med lock.

Nagg, sprickor, krackelyr, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 terriner med lock.

Antal besök: 394