KAI CHRISTENSEN. Olja på duk, "Båtar i snö", signerad.

492819. KAI CHRISTENSEN. Olja på duk, "Båtar i snö", signerad.

42 x 54 cm (bildstorlek).

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 54 cm (bildstorlek).

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 927