SPARBÖSSOR, 2 st, lergods, 1800-/1900-tal.

492789. SPARBÖSSOR, 2 st, lergods, 1800-/1900-tal.

Sk "Hemvändarhund" och katt. Höjd ca 9-14 cm.

Smärre glasyrkrackelyr. Ett nagg vid myntinkast på hunden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 276