FIGURER, 2 st, porslin, Lomonosov, USSR, 1900-tal.

492767. FIGURER, 2 st, porslin, Lomonosov, USSR, 1900-tal.

Hundar. Längd ca 20-29 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hundar. Längd ca 20-29 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 369