ROLF NORRMAN. "Spansk fiskarpojke". Olja på pannå, signerad.

492760. ROLF NORRMAN. "Spansk fiskarpojke". Olja på pannå, signerad.

Ca. 28x23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 28x23 cm.

Antal besök: 553