KARMSTOLAR SAMT STOLAR, 4 stycken, björk, Karl-Johan, 18/1900-tal.

492685. KARMSTOLAR SAMT STOLAR, 4 stycken, björk, Karl-Johan, 18/1900-tal.

Karmstolar. Bredd 65 cm. Djup 50 cm. Rygghöjd 90 cm
Stolar. Bredd 44 cm. Djup 43 cm. Rygghöjd 87 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 402