VÄGGUR, rokokostil, 1900-talets första hälft.

492644. VÄGGUR, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Gulmetall. Höjd 36 cm. Bredd 24 cm.

Ej funktionstestad. Brukslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 285