MIKAEL KIHLMAN. Etsning.

MIKAEL KIHLMAN. Etsning.
492637. MIKAEL KIHLMAN. Etsning.

Stadsbild med duva. Signerad och numrerad 123/240 ex
28x23 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

28x23 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 561