12 st kaffekoppar, höjd 6,5 cm.
11 st st kaffefat, diameter 14 cm.
12 assietter, diameter 17,5 cm.
1 st kaffekanna, höjd 21 cm.
1 st gräddkanna, höjd 10,5 cm.
1 st sockerskål, höjd 10 cm.
1 st vas, höjd 16,2 cm.
2 st ljusstakar, höjd16 cm.
1 st coaster, diameter 11 cm.
Smärre bruksslitage, 4 st koppar med nagg och hårlinjesprickor.
1 st kaffekanna, höjd 21 cm.
1 st sockerskål, höjd 10 cm.
1 st vas, höjd 16,2 cm.
2 st ljusstakar, höjd16 cm.
1 st coaster, diameter 11 cm.