CARL JOHAN DYFVERMAN. Skulptur, keramik, sakral, signerad och daterad 1885.

492525. CARL JOHAN DYFVERMAN. Skulptur, keramik, sakral, signerad och daterad 1885.

Höjd 75,5 cm.

Bruksslitage, tå med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75,5 cm.

Bruksslitage, tå med lagning.

Antal besök: 715