SÄNGBORD, ett par, teak, 1950/60-tal.

492424. SÄNGBORD, ett par, teak, 1950/60-tal.

Sängbord med en låda samt ett hyllplan
Längd 48,5, bredd 29,5, höjd 53 cm.

Märken samt repor, en sängbordets toppskiva med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 006