BOKSKÅP, 1800-tal.

BOKSKÅP, 1800-tal.
492399. BOKSKÅP, 1800-tal.

Mahogny. Tvådelat. Underdel med skåpsdörrar. Överdel med skåpsdörrar i vitrin med bakomliggande hyllinredning. Längd 99. Bredd 48. Höjd 209 cm. Nyckel finns.

Slitage, fanérskador.Ett bakben utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!
492399. BOKSKÅP, 1800-tal.

Antal besök: 1 223