Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Grafik
GERARD TUTUS-CARMEL. Etsning, signerad 75 och numrerad 29/100.
492365. GERARD TUTUS-CARMEL. Etsning, signerad 75 och numrerad 29/100.
Ca 65 x 50 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 65 x 50 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
302