OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Rubens, olja på pannå, osignerad, sekelskiftet 1700/1800.

492356. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt av Rubens, olja på pannå, osignerad, sekelskiftet 1700/1800.

31 x 24 cm, ramstorlek 50 x 44 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 968