MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, " Axet " gustavianskstil, 1900-tal.

492321. MATSALSMÖBLEMANG, 7 delar, " Axet " gustavianskstil, 1900-tal.

1 st, bord, höjd 73 cm, längd 139 cm, bredd 100 cm
2 st iläggsskivor, bredd 48 cm
6 st, stolar, höjd 93 cm, bredd 47 cm, sittdjup 39 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 417