BAJONETTER, 2 st, samt GURKHAKNIV, 1900/2000-tal.

492295. BAJONETTER, 2 st, samt GURKHAKNIV, 1900/2000-tal.

2 bajonetter.
Gurka, total längd inklusive balja 75 cm.

Slitage, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 bajonetter.

Slitage, rostanlupet.

Antal besök: 488