OLLE HAMNGREN. Färglitografier, 3 st. Signerade, numrerade samt daterade.

492284. OLLE HAMNGREN. Färglitografier, 3 st. Signerade, numrerade samt daterade.

Motorcykelsadel, signerad, numrerad 9/75 samt daterad 1988, bladmått 53 x 92, rammått 58 x 98 cm
Motorcykelmotor, signerad, numrerad 6/75 samt daterad 1988, bildyta 61 x 83, rammått 77 x 99,5 cm
Motorcykelmotor, signerad, samt numrerad 14/75, bildmått 60 x 81, rammått 77,5 x 96,5 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 222