TAKKRONA, oscariansk, 1800/1900-tal.

492259. TAKKRONA, oscariansk, 1800/1900-tal.

Mässingsstomme behängd med prismor. 6 ljusarmar. Höjd 65 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador.

Antal besök: 546