ARVID STRÖMQVIST. Olja på duk, 2 st, signerade och daterade -38.

492239. ARVID STRÖMQVIST. Olja på duk, 2 st, signerade och daterade -38.

31 x 46 cm.
51 x 67 cm.

Smärre färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 46 cm.
51 x 67 cm.

Smärre färgsläpp.

Antal besök: 873