MAIRON LARSSON. Fårhagen, olja på duk, signerad och daterad.

492182. MAIRON LARSSON. Fårhagen, olja på duk, signerad och daterad.

63 x 48 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

63 x 48 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 271