GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft.

492168. GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft.

Stomme av betsat lövträ. Skaft med dekor av rep. En ställbar ljuspunkt. Höjd ca 148 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. Skärm med skadat fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 475