TRATT i glas, 1900-talets första hälft.

492166. TRATT i glas, 1900-talets första hälft.

Höjd 43 cm.
Diameter 28 cm.

Troligen kortad.
Myningsnagg.
Glasmassa med luftbubblor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43 cm.
Diameter 28 cm.

Troligen kortad.
Myningsnagg.
Glasmassa med luftbubblor.

Antal besök: 630