SOFFBORD, glasskiva med kromat underrede, 1900/2000-tal.

492105. SOFFBORD, glasskiva med kromat underrede, 1900/2000-tal.

Längd 140, bredd 80, höjd 50 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 689