SKÅL, med lock av trä, "Berså", Stig Lindberg.

492089. SKÅL, med lock av trä, "Berså", Stig Lindberg.

ca ø 12,5 cm, 6 cm hög, 7 cm med lock.

Slitage, mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, mindre nagg.

Antal besök: 1 104