OLUF HØST. Litografi, signerad och numrerad 172/310.

492085. OLUF HØST. Litografi, signerad och numrerad 172/310.

38 x 60 cm.

Något gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 60 cm.

Något gulnat blad.

Antal besök: 2 115