Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
OLUF HØST. Litografi, signerad och numrerad 172/310.
492085. OLUF HØST. Litografi, signerad och numrerad 172/310.
38 x 60 cm.
Något gulnat blad.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 60 cm.
Något gulnat blad.
Göteborgs Auktionsverk
2 115