MATTA, röllakan monogramsignerad "ES", 1900-tal. 235 x 170 cm.

491962. MATTA, röllakan monogramsignerad "ES", 1900-tal. 235 x 170 cm.

Komposition i grönt och lila.

Bruksslitage, nötning vid kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition i grönt och lila.

Antal besök: 1 489