FÅTÖLJ, rokokostil, skinnklädd.

491956. FÅTÖLJ, rokokostil, skinnklädd.

Klädd med brunt skinn.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd med brunt skinn.

Slitage och skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 582