SILVERFÖREMÅL, 14 st, 18/1900-tal. Totalvikt ca 400 gram.

491951. SILVERFÖREMÅL, 14 st, 18/1900-tal. Totalvikt ca 400 gram.

1 coaster, 7 olika skedar, 2 fruktknivar, 1 sockertång, 1 gaffel, 1 saltsked och 1 dosa.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 345