BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-tal.

49194. BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-tal.

valnöt, höjd 198 cm, bredd 87 cm, djup 42 cm.

Bruksslitage, senare glashyllor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 220