FIGUR, porslin, Wallendorf, Tyskland, 1900-tal.

491904. FIGUR, porslin, Wallendorf, Tyskland, 1900-tal.

Barn och get. Höjd ca 19 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barn och get. Höjd ca 19 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 526