SALONGSGRUPP, mahogny, nyrokoko.

491863. SALONGSGRUPP, mahogny, nyrokoko.

Soffans längd 170 cm, bordets längd 101, bredd 67, höjd 76 cm.

Bordet med fanerskador, fläckig klädsel samt äldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 476