GLASFÖREMÅL, 5 st, Kosta samt LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Ystad.

491861. GLASFÖREMÅL, 5 st, Kosta samt LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Ystad.

Ett par ljusstakar signerade "Kosta 68102 Wärff" höjd 20,5 cm.
Skål osignerad höjd 16 cm, diameter 19,5 cm.
Blåtonad vas Kosta osignerad höjd 12 cm.
Fat Kosta osignerat diameter 35,5 cm.
Ett par ljusstakar mässing Ystad Metall höjd 18 cm.

Ett par mikroskopiska nagg på skål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 459