SERVISDELAR, 52 st, porslin, Gunda, Gustavsberg, 1900-tal.

491857. SERVISDELAR, 52 st, porslin, Gunda, Gustavsberg, 1900-tal.

18 mattallrikar
11 assietter
23 djupa tallrikar.

Bruksslitage. Enstaka tallrikar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 mattallrikar
11 assietter
23 djupa tallrikar.

Antal besök: 2 582