TAKLAMPA samt vägglampetter, trä och glas, 1900-talets mitt.

491815. TAKLAMPA samt vägglampetter, trä och glas, 1900-talets mitt.

Taklampa
Längd 55 cm
Bredd 15 cm
Höjd 20 cm

Vägglampetter
Höjd ca 25 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Taklampa
Längd 55 cm
Bredd 15 cm
Höjd 20 cm

Vägglampetter
Höjd ca 25 cm.

Antal besök: 329