BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi, signerad, numrerad 213/250 och daterad 95.

491809. BEVERLOO CORNEILLE. Färglitografi, signerad, numrerad 213/250 och daterad 95.

Komposition med kvinna och fågel, ca. 40x51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 322